gabiony lemon cz

O NÁS


Historie
Naše společnost Gabiony Lemon - LEMON trade, s.r.o. sídlí v krásné části severního Slovenska, v Nižné na Oravě. Patříme mezi historicky první skutečné výrobce gabionových konstrukcí na Slovensku i v Česku. Firma LEMON trade, s.r.o. je rodinný podnik s bohatou historií. Své podnikání jsme začali již v roce 1997 pod názvem Milan Lemon - CLIENT CAR. Během několika let jsme se začali věnovat prodeji zahradních domků, altánů, vchodových dveří a přírodního kamene. Právě díky přírodnímu kameni jsme se v roce 2005 seznámili s gabiony. Už o 2 roky později jsme rozjeli vlastní výrobu gabionových sítí a gabionových košů. V roce 2008 jsme na základě požadavků našich zákazníků začali vyrábět gabionové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, které se těší velké oblibě při řešení oplocení rodinných domů.

Rozvoj
Na základě neustálého růstu a rozvíjení se naše firma v roce 2017 přetransformovala z fyzické osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Oravě jsme se poctivou a svědomitou prací stali jedním z největších výrobcem svařovaných gabionových plotů, košů, sítí a květináčů na Slovensku s 3000m2 výrobních hal, 60 zaměstnanci a tisíci spokojených zákazníků.

Expanze – nové trhy
Prodej výrobků jsme rozšířili i do okolních států – Česka, Polska, Maďarska a Rakouska. Zabýváme se spoluprací s významnými velkoodběrateli, jejichž zájem o naše produkty si nesmírně vážíme.

Současnost
Práci ve výrobě vykonávají naši stálí a dlouholetí zaměstnanci, vyškolení na nejvyšší úrovni, pyšnící se více než 17 letými zkušenostmi v oblasti gabionů. Neustále sledujeme nové moderní trendy v oblasti výroby a prodeje gabionových konstrukcí a plotových systémů. Stále se snažíme postupovat a zdokonalovat naši výrobu i prodej. Se svou vyspělou výrobní technologií splňující mezinárodní ekologické standardy a odborným personálem jsme se stali předním výrobcem gabionů na Slovensku. Tyto znalosti a zkušenosti aplikujeme do kvality výrobků, cenotvorby a rychlosti dodání zboží, abychom v co největší míře uspokojili potřeby všech zákazníků.

Naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici, aby každému poskytli odborné poradenství (výběr vhodného gabionového systému do zahrady, posouzení statiky, vypracování 3D návrhu opěrné zdi nebo gabionového plotu, pomoc při výběru vhodné frakce kamene a nejbližšího kamenolomu ve vašem okolí, pomoc při výběru vhodné firmy pro stavbu gabionů).

Naše Vize
Pozitivní zpětná vazba od zákazníků nám dává sílu neustále postupovat a rozvíjet se. Využívajíce svoji současnou strukturu si klademe za cíl otevřít se dalším zahraničním trhům a obohatit svou nabídku o nové produkty. Sledováním a zaváděním nových výrobních technologií a neustálým zvyšováním kvality našich výrobků se snažíme získat si vedoucí postavení v sektoru a naplnit tak své dlouholeté vize.

17

let výroby a projektování gabionů

60

zaměstnanců firmy LEMON trade s.r.o.

3 200

m gabionových plotů vyrobených za měsíc

296 263 

m² gabionových sítí prodaných za rok

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?


 
kvalitní gabiony

Kvalita a jedinečnost

výrobce gabionu

Slovenský výrobce

3d vizualizace gabionu

3D vizualizace

rychle dodani gabionu

Rychlé dodání

zakaznicky servis gabion

Zákaznický servis

 
 • Jsme SKUTEČNÝ česko-slovenský výrobce gabionových konstrukcí a gabionových plotových systémů.
 • Certifikované gabiony - Naše výroba prošla certifikačním procesem TSUS (Technický a Zkušební Ústav Stavební).
 • Jako výrobce se snažíme být cenově dostupní pro každého zákazníka
 • Máme profesionální zkušenosti, znalosti a dovednosti z 17 LETÉ PRAXE v oblasti prodeje a výroby gabionových systémů.
 • Poskytneme vám profesionální odborné PORADENSTVÍ.
 • Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy gabionových opěrných zdí.
 • Vypracujeme vám 3D vizualizaci vámi požadovaných gabionových zdí a plotů.
 • Rádi vám pomůžeme s vašimi otázkami ohledně montáže gabionů.
 • Při objednávce gabionových košů nad 20 000 Kč vám poskytneme dovoz zboží ZDARMA.
 • Gabionové koše a sítě máme skladem, MOŽNOST OKAMŽITÉHO ODBĚRU.
 • KAŽDODENNÍ ROZVOZ našeho zboží po celé SR, ČR. PL, HU, AT.
 • Máme VLASTNÍ SHOWROOM, kde si můžete prohlédnout nabízené zboží.
 • Nabízíme vám možnost osobně se přijít podívat do naší výroby.
 • Rádi vám poradíme při výběru vhodného kamene do gabionu.

VIDEÁ FIRMY


PODPORUJEME


Podporujeme sociální program Futbalové akademie FK Nižná

„Úspěch nemá nic společného s tím, kolik toho získáš a dosáhneš pro sebe. Je to o tom, co uděláš pro druhé.“ – Danny Thomas

gabion arena futbalovy zapas

Proč to děláme?

Jsme hrdí na to, že jsme se stali generálním sponzorem fotbalové akademie FK Nižná na Oravě.

Jedním z cílů fotbalové akademie je celoročně podporovat výchovu mladých talentů z Oravy a okolí. Uvědomujeme si, že mnoho talentovaných dětí pochází právě ze sociálně slabších rodin. Z toho důvodu jsme vytvořili sociální program, který zajistí, aby všechny děti bez rozdílu mohly plnohodnotně využívat zázemí fotbalové akademie. Naše firma se rozhodla financovat členské poplatky dětem ze sociálně slabších rodin po celý rok.

„Žít sportem je krásné, ale podat pomocnou ruku ještě krásnější.“

Naše další produkty


Gabiony v nás probudily chuť věnovat se i dalším aktivitám z oblasti BYDLENÍ a ZAHRADA, díky čemuž vám již dlouhá léta nabízíme kvalitní CHATKY, DOMKY, ALTÁNY, OPLOCENÍ, VCHODOVÉ DVEŘE za ty nejlepší ceny na trhu. Inspirujte se zajímavými nápady a vyberte si to pravé pro váš dům či zahradu z portfolia našich dalších produktů.

drevene domky, chatky altany
ploty lemon
vchodove dvere
 
 
 
 

© 2024 GabionyLemon.cz | Umisťování obsahu na jiné stránky, jeho rozšiřování tiskem a jinými médii podléhá autorským právům a je možné pouze s písemným souhlasem firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvořilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store