Kvalita 


Pro antikorozní ochranu gabionových sítí používáme certifikovanou zinkovou povrchovou úpravu Galfan (GALFAN = slitina zinku a hliníku = 95% Zn + 5% Al, 350g /1m2, min. 100 mikronů). Spolehlivě ochrání gabion před korozí na 50 let. Pro antikorozní ochranu ostatních gabionových konstrukcí ( kde nelze použít Galfan ), používáme speciální 100% ZINEK s tlustou vrstvou aktivního zinku - minimálně 100 mikronů. Spolehlivě ochrání gabion před korozí na 50 let.

Bezinalové dráty (GALFAN – slitina zinku a hliníku 95% Zn + 5% Al) které používáme při výrobě svařovaných gabionových sítí odolávají korozi 2 až 6krát lépe a vydrží až 8krát více v těžce znečištěném prostředí v porovnání s obyčejným zinkem. Tato odolnost byla testována ve vysoce náročných korozních testech. Je to díky husté pasivační vrstvě tvořené hlavně oxidy aluminia a zinku.

Speciální zinková slitina nabízí také katodickou ochranu na nepovlakovaných částech oceli (na useknutých koncích drátu nebo škrábancích). Aktivní povrchová vrstva generuje elektrický proud, který odvrátí korozivní nástup na oceli. A z toho důvodu není třeba mít obavy při zpozorování drobné rzi, která se vytvořila na konci drátu po jeho odstřihnutí. (viz obrázek)

certifikované gabiony, katodická ochrana drátu po odstřihnutí

V případě zájmu, Vám naše výrobky barevně povrchově upravíme práškovou barvou Antracit / Zelená nebo kterákoli barva ze vzorníku RAL.

Povrchová úprava práškováním se provádí v profesionální certifikované práškové lakovně, se kterou dlouholetě spolupracujeme. Na zinkovou povrchovou ochranu se nanese prášková barva a následně se vypálí při vysoké teplotě, aby se zajistila co nejlepší přilnavost barvy k povrchu.

drát - barevná povrchová úprava

Díky povrchové úpravě Zinek + prášková barva vypálená při vysoké teplotě získáme:

  • dlouhou životnost
  • vysokou odolnost proti mechanickému a chemickému poškození
  • dobrou toleranci vůči kyselinám, olejům, zásadám
  • odolnost vůči mrazu, změnám teploty a vlhkosti
  • odolnost vůči slunečnímu záření
  • odolnost vůči korozi

Tolerance rozměrů našich výrobků (gabionové sítě, gabionové sloupky, plotové panely) je +- 2 mm/1m.
Tolerance rozměru drátu, ze kterého naše výrobky vyrábíme je +- 0,2 mm.

Naše firma úzce spolupracuje s firmou gabion-consult, která zajišťuje odborná školení, výzkumy, dohledy nad stavbou gabionových zdí, posouzení statiky a poradenství v oblasti gabionů pro všechny naše zaměstnance.

Certifikáty


Videá firmy


 

© 2024 GabionyLemon.cz | Umisťování obsahu na jiné stránky, jeho rozšiřování tiskem a jinými médii podléhá autorským právům a je možné pouze s písemným souhlasem firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvořilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store