Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům, máme od 19.12.2022 do 8.1.2023 zavřeno.

Kvalita 


Zinková slitina nabízí také katodickou ochranu na nepovlakovaných částech oceli (na useklých koncích drátu nebo škrábanců). Aktivní povrchová vrstva generuje elektrický proud, který odvrátí korozivní nástup na oceli. A z toho důvodu není třeba mít obavy při zpozorování drobné rzi, která se vytvořila na konci drátu po jeho odstřižení. (viz obrázek)

Katodická ochrana drátu po odstřižení

Bezinalové dráty (GALFAN – slitina zinku a hliníku 95% Zn + 5% Al) které používáme při výrobě svařovaných gabionových sítí odolávají korozi 2 až 6krát lépe a vydrží až 8-krát více v těžce znečištěném prostředí ve srovnání se zinkem. Tato odolnost byla testována ve vysoce náročných korozních testech. Je to díky husté pasivační vrstvě tvořené hlavně oxidy aluminia a zinku.

V případě potřeby zákazníka umíme naše výrobky barevně povrchově upravit práškovou barvou antracit a zelená (nebo kterákoli barva ze vzorníku RAL). Povrchová úprava práškováním se provádí v profesionální certifikované práškové lakovně, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Všechny rozměry našich výrobků (gabionové sítě a koše, gabionové sloupky 2D, plotové panely 2D Praktik a Premium) jsou vyráběny s tolerancí rozměru + – 2mm / 1m.

Naše firma úzce spolupracuje s firmou gabion-consult, která zajišťuje odborná školení, výzkumy, dohledy nad stavbou gabionových zdí, posouzení statiky a poradenství v oblasti gabionů pro všechny naše zaměstnance.

Certifikáty


© 2022 GabionyLemon.cz | Umisťování obsahu na jiné stránky, jeho rozšiřování tiskem a jinými médii podléhá autorským právům a je možné pouze s písemným souhlasem firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvořilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store