Kvalita 


Zinková slitina nabízí také katodickou ochranu na nepovlakovaných částech oceli (na useklých koncích drátu nebo škrábanců). Aktivní povrchová vrstva generuje elektrický proud, který odvrátí korozivní nástup na oceli. A z toho důvodu není třeba mít obavy při zpozorování drobné rzi, která se vytvořila na konci drátu po jeho odstřižení. (viz obrázek)

Katodická ochrana drátu po odstřižení

Bezinalové dráty (GALFAN – slitina zinku a hliníku 95% Zn + 5% Al) které používáme při výrobě svařovaných gabionových sítí odolávají korozi 2 až 6krát lépe a vydrží až 8-krát více v těžce znečištěném prostředí ve srovnání se zinkem. Tato odolnost byla testována ve vysoce náročných korozních testech. Je to díky husté pasivační vrstvě tvořené hlavně oxidy aluminia a zinku.

V případě potřeby zákazníka umíme naše výrobky barevně povrchově upravit práškovou barvou antracit a zelená (nebo kterákoli barva ze vzorníku RAL). Povrchová úprava práškováním se provádí v profesionální certifikované práškové lakovně, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Všechny rozměry našich výrobků (gabionové sítě a koše, gabionové sloupky 2D, plotové panely 2D Praktik a Premium) jsou vyráběny s tolerancí rozměru + – 2mm / 1m.

Naše firma úzce spolupracuje s firmou gabion-consult, která zajišťuje odborná školení, výzkumy, dohledy nad stavbou gabionových zdí, posouzení statiky a poradenství v oblasti gabionů pro všechny naše zaměstnance.

Certifikáty


© 2022 GabionyLemon.cz | Umisťování obsahu na jiné stránky, jeho rozšiřování tiskem a jinými médii podléhá autorským právům a je možné pouze s písemným souhlasem firmy LEMON trade s.r.o.

Vytvořilo FúúDobre

Bezpečná platba

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store