O Nás

let výroby a projektování gabionů

zaměstnanců firmy LEMON trade s.r.o.

m gabionových plotů vyrobených za měsíc

m² gabionových sítí prodaných za rok

Naše společnost LEMON trade s.r.o., sídlí v krásné části severního Slovenska, v Nižné na Oravě. Patříme mezi první skutečné výrobce gabionových konstrukcí na Slovensku. Firma LEMON trade s.r.o. má bohatou historii. Své podnikání jsme začali už v roce 1997 pod názvem Milan Lemon – CLIENT CAR. V roce 2007 jsme začali s výrobou gabionových sítígabionových košů. Jelikož jsme neustále rostli a rozvíjeli se, v roce 2017 jsme se přetransformovali z fyzické osoby na právnický subjekt Lemon trade, s.r.o. Během našeho působení na trhu jsme se postupně stali lídry v oblasti výroby svařovaných gabionových sytémů. Poctivou a svědomitou prací jsme se stali největším výrobcem svařovaných gabionových systémů na Slovensku. V naší nabídce najdete samostatné gabionové sítě, rovněž i kompletní gabionové koše se všemi spojovacími prvky. Za pomoci gabionů se dají realizovat různé terénní a dekorativní úpravy v zahradách a v parcích na veřejných prostranstvích. Gabiony stále častěji nacházejí využití při úpravách a zpevnění břehů vodních toků, či svahů kolem rychlostních silnic a dálnic. V roce 2008 jsme na základě poptávek našich zákazníků začali vyrábět gabionové plotové systémy PREMIUM a PRAKTIK, které se těší velké oblibě při řešení oplocení rodinných domů. Prodej našich výrobků jsme rozšířili i do okolních států (Česko, Polsko a Rakousko). Naše firma se zabývá i spoluprací s významnými velkoodběrateli, jejichž zájmu o naše produkty si nesmírně vážíme. Neustále sledujeme nové moderní trendy v oblasti výroby a prodeje gabionových košů a plotů. Stále se snažíme dosáhnout pokroku, vzdělávat naše zaměstnance a zdokonalovat naši výrobu. Tyto znalosti a zkušenosti aplikujeme do kvality výrobků, cenotvorby a rychlosti dodání zboží, abychom v co největší míře uspokojili potřeby zákazníků.

U nás najdete i široký výběr kvalitního přírodního kamene (přírodní kámen si můžete koupit u nás v kamenné prodejně v Nižné na Oravě nebo objednat na webové stránce prirodnekamene.sk).

Práci ve výrobě provádějí naši stálí a dlouholetí zaměstnanci, vyškolení na nejvyšší úrovni. Vždy se snažíme vycházet vstříc našim zákazníkům a neustále pro ně vylepšovat naše služby. Pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků nám dává sílu neustále pokračovat a rozvíjet se v oblasti podnikání s gabiony. Naši zaměstnanci jsou Vám vždy k dispozici a jsou ochotni Vám poskytnout odborné poradenství (posouzení statiky, vypracování 3D návrhu opěrné zdi nebo gabionového plotu, pomoc při výběru vhodné frakce kamene, jakož i s výběrem nejbližšího kamenolomu ve Vašem okolí.

Kvalita a jedinečnost

Dochvilnost

3D vizualizace

Rychlé dodání

Zákaznický servis

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS ?

Jsme SKUTEČNÝ výrobce gabionových konstrukcí a gabionových plotových systémů na Slovensku

Naše výroba prošla certifikačním procesem TSUS (Technický a Zkušební Ústav Stavební)

Jako výrobce se snažíme být cenově dostupní pro každého zákazníka

Máme profesionální zkušenosti, znalosti a dovednosti z 14 LETÉ PRAXE v oblasti prodeje a výroby gabionových systémů

Poskytneme Vám profesionální odborné PORADENSTVÍ

Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy gabionových opěrných zdí

Vypracujeme Vám 3D vizualizaci Vámi požadovaných gabionových zdí a plotů

Rádi Vám pomůžeme s Vašimi otázkami ohledně montáže

Při objednávce gabionových košů nad 20 000 Kč Vám poskytneme dovoz zboží ZDARMA

Gabionové koše a sítě máme skladem, MOŽNOST OKAMŽITÉHO ODBĚRU

KAŽDODENNÍ ROZVOZ našeho zboží po celé SR a ČR !!!

Máme VLASTNÍ SHOWROOM, kde si můžete prohlédnout nabízené zboží

Nabízíme Vám možnost osobně se přijít podívat do naší výroby

Rádi Vám poradíme při výběru vhodného kamene do gabionu a doporučíme Vám konkrétní kamenolom