Gabionové ploty - premium

VÝHODY GABIONOVÉHO OPLOCENÍ

 

  • Variabilita tvaru oplocení. Možnost kombinace gabionového sloupku s nízkýou zídkou jakož i kombinace s dřevěnou výplní – výdřevy. Množství variací s možnostmi vytváření různých typů netradičních plotových stěn, zahradních zákoutí nebo oplocení. Oplocením PREMIUM dosáhneme ucelený tvar gabionového plotu bez vyditelných sloupků.
  • Možnost zakomponováním elktromeru Přímo do oplocení.
  • Nenáročná a rychlá montáž, realizace se provádí suchým procesem, je tedy možná celoročně. Montáž plotového systému PREMIUM je velmi jednoduchá. Jelikož se jedná o stavebnicový systém za použití spojovacího materiálu který je součástí oplocení, postačí Vám i základní stavební znalosti.
  • Recyklovatelnost použitých materiálov (ocel, kámen) a jeho přírodní dojem, ktery příjemně zapadá do terénu a nenarušuje ho. Dodává mu ekologický charakter, díky čemuž se může použít iv CHKO a Národních Parcích.
  • Moderní a příjemný vzhled gabionov. Nejnovější trendy mezi ploty v současnosti určují právě gabionové systémy.
  • Výplň oplocení je možná různým, běžně dostupným typo kameňa. V zahradní architektury patří kameny už od pradávna k ozdobným prvkům a k oblíbeným stavebním materiálem.
  • Výborná protihluková zábrana, vhodná k domům při hlavních cestách, což přispívá k zvýšením soukromí a komfortu bydlení.
  • Snadná demontáž, možnost pozdějšího upravováním, přizpůsobování tvaru, změna výplně nebo samotného přemístění, výhodné Jak ai dočasné Řešení oplocení.
  • Bezúdržbovost gabionového systému PREMIUM.
  • Životnost minimálně 50 let a více.

Ceník gabionových plotú PREMIUM v délce (od 2,5 - 30m)

Bez montáže a kamenné výplně

Ceny za kompletní gabionové ploty PREMIUM (do výšky 2,4m).

 

Uvedené ceny se týkají kompletní konstrukce gabionových plotu PREMIUM v délkách od 2,5m – 30m (bez montáže a kamenné výplně) včetně ocelových stabilizačních sloupků, ocelových distančních lišt a všech spojovacích montážních matic a šroubů. Tloušťka gabionové plotu v rozmezí od 20 cm do 40 cm nemá vliv na konečnou cenu.

Přesnou cenu za gabionové ploty PREMIUM Vám vypracujeme na základě Vaší požadavky, která bude obsahovat výšku a celkovou délku požadovaného oplocení (jednoduchý nákres tvaru), kterou nám pošlete na
email [email protected] a my Vám obratem odpovíme.

Případně nám zavolejte na naše kontaktné telefónne čísla, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE 250 CM plotový PANELU PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM se vždy skládá z 250 cm dlouhých panelů s variabilní tloušťkou (od 20 – 40 cm) a variabilní výškou (od 40 – 250 cm). Panel gabionového plotu se skládá z dílů, které jsou žárově-pozinkované. Dílce jsou svařeny z horizontálních U profilů, které jsou svary spojeny s vertikálními ocelovými pruty o průměru 4mm, tyto pruty jsou od sebe vzdáleny 5 cm. U profily jsou od sebe vzdáleny 20 cm, čímž je vytvořeno oko s rozměrem 20 x 5 cm. Tento systém spojování zaručuje mnohem větší pevnost, což prodlužuje životnost panelu. K Součásti panelu patří dva ocelové stabilizační sloupky, ocelové distanční lišty a sada montážních matic a šroubů.

 

CENÍK – GABIONOVÝCH SLOUPKŮ

* Gabionový sloupek obsahuje 1ks stabilizační sloupek 6 × 4 cm + distanční lišty zaklepávací + úchyty o stabilizační sloupek.

Montážní návod PREMIUM

Montáž plotového systému PREMIUM je velmi jednoduchá. Jelikož se jedná o stavebnicový systém za použití spojovacího materiálu který je součástí oplocení, postačí Vám i základní stavební znalosti. Při plotovém systému PREMIUM je montážní návod vždy součástí dodaného oplocení. Zmíněné montážní návody naleznete i na https://gabionylemon.cz/montaz-a-realizacia/ gabionový plot PREMIUM můžete naplnit libovolným relativně trvanlivým materiálem jako například lomovým kamenem, oblázky, cihlou, atd. Nakolik je Gabionový plot PREMIUM samonosný, plní funkci plotu, i bez kamenné výplně. Výhodou plotového systému PREMIUM je jeho variabilita, široká rozměrová škála a možnost kombinování s jinými plotovými prvky jako je výdřeva nebo samostatné plotové panely.

Správné rozložení distančních lišt

Vizualizace variabilního použití plotového systému PREMIUM

Zakomponování elektroměru, plynoměru a vchodové branky

Zakomponování elektroměru, plynoměru a vchodové branky

Závětří pro odpadkové koše z gabionových systému PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou – dřevěná výplň výdřeva

Gabionový sloupek – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek – dřevěná výplň

Gabionový plot PREMIUM – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM – dřevěná výplň