Gabionové ploty - premium

VÝHODY GABIONOVÉHO OPLOCENÍ

 

  • Variabilita tvaru oplocení. Možnost kombinace gabionového sloupku s nízkýou zídkou jakož i kombinace s dřevěnou výplní – výdřevy. Množství variací s možnostmi vytváření různých typů netradičních plotových stěn, zahradních zákoutí nebo oplocení. Oplocením PREMIUM dosáhneme ucelený tvar gabionového plotu bez vyditelných sloupků.
  • Možnost zakomponováním elktromeru Přímo do oplocení.
  • Nenáročná a rychlá montáž, realizace se provádí suchým procesem, je tedy možná celoročně. Montáž plotového systému PREMIUM je velmi jednoduchá. Jelikož se jedná o stavebnicový systém za použití spojovacího materiálu který je součástí oplocení, postačí Vám i základní stavební znalosti.
  • Recyklovatelnost použitých materiálov (ocel, kámen) a jeho přírodní dojem, ktery příjemně zapadá do terénu a nenarušuje ho. Dodává mu ekologický charakter, díky čemuž se může použít iv CHKO a Národních Parcích.
  • Moderní a příjemný vzhled gabionov. Nejnovější trendy mezi ploty v současnosti určují právě gabionové systémy.
  • Výplň oplocení je možná různým, běžně dostupným typo kameňa. V zahradní architektury patří kameny už od pradávna k ozdobným prvkům a k oblíbeným stavebním materiálem.
  • Výborná protihluková zábrana, vhodná k domům při hlavních cestách, což přispívá k zvýšením soukromí a komfortu bydlení.
  • Snadná demontáž, možnost pozdějšího upravováním, přizpůsobování tvaru, změna výplně nebo samotného přemístění, výhodné Jak ai dočasné Řešení oplocení.
  • Bezúdržbovost gabionového systému PREMIUM.
  • Životnost minimálně 50 let a více.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE 250 CM plotový PANELU PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM se vždy skládá z 250 cm dlouhých panelů s variabilní tloušťkou (od 20 – 40 cm) a variabilní výškou (od 40 – 240 cm). Panel gabionového plotu se skládá z dílů, které jsou žárově-pozinkované. Dílce jsou svařeny z horizontálních U profilů, které jsou svary spojeny s vertikálními ocelovými pruty o průměru 4mm, tyto pruty jsou od sebe vzdáleny 5 cm. U profily jsou od sebe vzdáleny 20 cm, čímž je vytvořeno oko s rozměrem 20 x 5 cm. Tento systém spojování zaručuje mnohem větší pevnost, což prodlužuje životnost panelu. K Součásti panelu patří dva ocelové stabilizační sloupky, ocelové distanční lišty a sada montážních matic a šroubů. Možnost výběru barevné povrchové úpravy práškovou barvou ANTRACIT nebo ZELENÁ nebo jakéhokoliv odstínu ze vzorníku RAL.

 

Ceník gabionových plotú PREMIUM v délce (od 2,5 - 30m)

Bez montáže a kamenné výplně

Ceny za kompletní gabionové ploty PREMIUM (do výšky 2,4m).

 

Uvedené ceny se týkají kompletní konstrukce gabionových plotu PREMIUM v délkách od 2,5m – 30m (bez montáže a kamenné výplně) včetně ocelových stabilizačních sloupků, ocelových distančních lišt a všech spojovacích montážních matic a šroubů. Tloušťka gabionové plotu v rozmezí od 20 cm do 40 cm nemá vliv na konečnou cenu. Možnost výběru barevné povrchové úpravy práškovou barvou ANTRACIT nebo ZELENÁ nebo jakéhokoliv odstínu ze vzorníku RAL.

Přesnou cenu za gabionové ploty PREMIUM Vám vypracujeme na základě Vaší požadavky, která bude obsahovat výšku a celkovou délku požadovaného oplocení (jednoduchý nákres tvaru), kterou nám pošlete na
email [email protected] a my Vám obratem odpovíme.

Případně nám zavolejte na naše kontaktné telefónne čísla, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

CENÍK – GABIONOVÝCH SLOUPKŮ

* Gabionový sloupek obsahuje 1ks stabilizační sloupek 6 × 4 cm + distanční lišty zaklepávací + úchyty o stabilizační sloupek.

Montážní návod PREMIUM

Montáž plotového systému PREMIUM je velmi jednoduchá. Jelikož se jedná o stavebnicový systém za použití spojovacího materiálu který je součástí oplocení, postačí Vám i základní stavební znalosti. Při plotovém systému PREMIUM je montážní návod vždy součástí dodaného oplocení. Zmíněné montážní návody naleznete i na https://gabionylemon.cz/montaz-a-realizacia/ gabionový plot PREMIUM můžete naplnit libovolným relativně trvanlivým materiálem jako například lomovým kamenem, oblázky, cihlou, atd. Nakolik je Gabionový plot PREMIUM samonosný, plní funkci plotu, i bez kamenné výplně. Výhodou plotového systému PREMIUM je jeho variabilita, široká rozměrová škála a možnost kombinování s jinými plotovými prvky jako je výdřeva nebo samostatné plotové panely.

Správné rozložení distančních lišt

Vizualizace variabilního použití plotového systému PREMIUM

Zakomponování elektroměru, plynoměru a vchodové branky

Zakomponování elektroměru, plynoměru a vchodové branky

Závětří pro odpadkové koše z gabionových systému PREMIUM

Závětří pro odpadkové koše z gabionových systému PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek s nízkou zídkou – dřevěná výplň výdřeva

Gabionový sloupek s nízkou zídkou - dřevěná výplň výdřeva

Gabionový sloupek – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový sloupek – dřevěná výplň

Gabionový sloupek - dřevěná výplň

Gabionový plot PREMIUM – výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM - výplň plotový díl PREMIUM

Gabionový plot PREMIUM – dřevěná výplň

Gabionový plot PREMIUM - dřevěná výplň

Galerie gabionových plotů PREMIUM