Certifikáty + kvalita

Vynikající antikorozní ochrana

Bezinalové dráty (GALFAN – slitina zinku a hliníku 95% Zn + 5% Al) které používáme při výrobě svařovaných gabionových sítí odolávají korozi 2 až 6krát lépe a vydrží až 8-krát více v těžce znečištěném prostředí ve srovnání se zinkem. Tato odolnost byla testována ve vysoce náročných korozních testech. Je to díky husté pasivační vrstvě tvořené hlavně oxidy aluminia a zinku.

Katodická ochrana drátu po odstřižení

Zinková slitina nabízí také katodickou ochranu na nepovlakovaných částech oceli (na useklých koncích drátu nebo škrábanců). Aktivní povrchová vrstva generuje elektrický proud, který odvrátí korozivní nástup na oceli. A z toho důvodu není třeba mít obavy při zpozorování drobné rzi, která se vytvořila na konci drátu po jeho odstřižení. (Viz obrázek)

 

 

Povrchová úprava práškováním

V případě potřeby zákazníka umíme naše výrobky barevně povrchově upravit práškovou barvou antracit a zelená (nebo kterákoli barva ze vzorníku RAL). Povrchová úprava práškováním se provádí v profesionální certifikované práškové lakovně, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Tolerance rozměru

Všechny rozměry našich výrobků (gabionové sítě a koše, gabionové sloupky 2D, plotové panely 2D Praktik a Premium) jsou vyráběny s tolerancí rozměru + – 2mm / 1m.

Certifikát kvality a parametrov použitého drôtu pri výrobe gabiónových sietí